1/5

WITAMY W JAGIELLOŃCZYKU

     Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji w regionie kaliskim, jako organizacja prowadzimy przedszkole i szkołę podstawową, oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych, organizujemy zajęcia sportowe w ramach Klubu Sportowego Jagiellończyk.

Jesteśmy organizatorami Kaliskich Warsztatów Mocy - imprezy promującej lokalne działania na rzecz wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, a także czynnie włączamy się w akcje charytatywne akcje społeczne wspierające edukację ekologiczną oraz obywatelską.

Nasze początki sięgają 2014 roku, kiedy otworzyliśmy pierwszą w Kaliszu szkołę podstawową o nowatorskim charakterze i europejskim standardzie pracy i nowoczesnym modelu pracy.

Pomysł przyjął się w Kaliszu bardzo szybko, a dzięki pracy całego zaangażowanego zespołu szkoła wciąż zyskuje nowych uczniów :)

Dzięki wypracowanemu zaufaniu społecznemu w 2018 roku udało się nam uzyskać statut organizacji non profit.

Aktualności

OFERTY ZATRUDNIENIA:

- NAUCZYCIEL GRY NA GITARZE

(3-5 GODZIN W TYGODNIU W GODZ. 15.30-16.15)

INFORMACJE POD NR. TEL.

62 307 04 04

14.10 Dzień Edukacji Narodowej
Dzień_Edukacji_Narodowej.jpg
Szkoła Jagiellończyk zatrudnia kilkudziesięciu nauczycieli, specjalistów pedagogów, psychologów, instruktorów, pracowników administracyjnych i pomocniczych. 
Wszystkim, którzy tworzą Szkołę Jagiellończyk składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej! 
Kontakt

ul. Skalmierzycka 2a

62-800 Kalisz

tel. 62 307 04 04

mob. 737464305

e-mail: sekretariat@jagiellonczyk.szkola.pl

mapa

FOLLOW US
  • Facebook
Ekologiczny projekt Szkoły Jagiellończyk
wygrywa konkurs Uniwersytetu Dzieci!
04.10

Wybory do Samorządu Szkolnego. Spośród 14 kandydatów, w demokratycznych wyborach społeczność szkoły wybrała trójkę uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/20 reprezentować będą uczniów. W wyborach zwyciężyli: Oliwia, Karolina i Maciej. Gratulujemy i życzymy udanych decyzji.

Archiwalne

25.09

W pierwszych w tym sezonie zawodach lekkoatletycznych drużyna Jagiellończyka liczyła 11 najmłodszych dopuszczonych do zawodów uczniów (3 - 5 klasa), którzy aż 5 razy stawali na podium :): Zuzia z kl 5 (I miejsce w biegu na 300m i III miejsce w skoku w dal), Kuba z kl. 3 (II miejsce w biegu na 1000m), Maciek z kl. 5 (II miejsce w chodzie) i Oliwia z 4 kl. (III miejsce w chodzie). Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniały start oraz nowym trenerom - Mateuszowi i Wojtkowi - za zaangażowanie :)

medale na zawodach
20.09

Dzień sprzątania świata to bardzo dobry czas na naukę o ekologii, a przy okazji można pomóc przyrodzie :) Tym razem przyłączyliśmy się do akcji Urzędu Miasta Kalisza i wysprzątaliśmy naszą okolicę oraz Park Przyjaźni. 

W akcji wzięło udział ponad 130 uczniów naszej Szkoły i Przedszkola oraz nauczyciele.

sprzątanie świata
DSC_0726.JPG
14.09

Za nami piknik z NGO organizowany na Rynku Głównym przez UM Kalisza. Było wspaniale, pokazaliśmy się jako nowoczesna organizacja edukacyjna - na naszym stoisku duzi i mali mieszkańcy miasta mogli przeprowadzić proste eksperymenty chemiczne, stworzyliśmy chmury z baniek i gazu, a każdy mógł spróbować magicznego, dymiącego drinka.

 

Piknik NGO