LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "JAGIELLOŃCZYK"

profil biznesowy

   Misją Szkoły Jagiellończyk jest tworzenie i rozwój nowoczesnej edukacji w Polsce.

Liceum Ogólnokształcące "Jagiellończyk" to kwintesencja naszych założeń i działań. Zespół, który tworzy Szkołę to niezwykle kreatywni i wyjątkowo ambitni nauczyciele, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu, wspierają nas doradcy biznesowi, coache i wykładowcy akademiccy, współpracujemy z renomowanymi uczelniami wyższymi.

Wyróżnia nas autorski program stanowiący solidne przygotowanie do matury, ale przede wszystkim dający możliwość kształcenia kompetencji niezbędnych w życiu: samodzielności, współpracy, empatii, kreatywności, przedsiębiorczości, umiejętności rozwiązywania problemów... Są to umiejętności, które przydadzą się każdemu uczniowi, bez względu na to jaką wybierze ścieżkę kariery.

Nauka w naszej szkole wygląda zupełnie inaczej, niż w tradycyjnym liceum: pracujemy w małych grupach zadaniowych opierając się na doświadczaniu i pracy projektowej. Każdy uczeń ma wytyczoną indywidualną ścieżkę pracy przygotowującą do matury, 

otrzymuje realne wsparcie od nauczycieli przedmiotowych tak, aby jak najefektywniej zrealizować program w szkole. Nasi uczniowie uczestniczą w wykładach i ćwiczeniach akademickich, realizują projekty społeczne, uczestniczą w wymianach międzynarodowych, gdzie mają możliwość szlifowania języka angielskiego w praktyce. W ramach profilu biznesowego tworzymy realne firmy, w których uczniowie spełniaj się jako menadżerowie, ekonomiści, marketingowcy... 

LO Jagiellończyk to szkoła wyjątkowa pod każdym względem - tradycyjne sale zostały zastąpione dobrze wyposażonymi pracowniami oraz pomieszczeniami spotkań, narad i pracy indywidualnej. Panuje tu atmosfera współpracy, w której nauczyciel jest mentorem, opiekunem uczniów biorących odpowiedzialność za siebie i swój rozwój.

NASZE NAJWIĘKSZE ATUTY TO:

  • Przyjazna, kameralna atmosfera szkoły, 

  • ścisła współpraca uczniów i nauczycieli na zasadach partnerskich,

  • Realna pomoc nauczycieli w osiągnięciu zamierzonych przez uczniów celów,

  • Indywidualne ścieżki pracy przygotowujące do matury,

  • Wyjątkowy profil liceum z autorskim programem przygotowanym przez ekspertów

  • Kształcenie kompetencji przydatnych w życiu prywatnym i zawodowym,

  • Bardzo wysoki poziom języka angielskiego

  • NOWATORSKIE METODY PRACY, DZIĘKI KTÓRYM SZKOŁA JEST MIEJSCEM SPOTKAŃ, DYSKUSJI, ZADAWANIA PYTAŃ I SZUKANIA NA NIE ODPOWIEDZI.

    Nie będzie w tym przesady, jeśli napiszę, że nasza Szkoła to najlepsza szkoła pod słońcem! Wysoki poziom nauczania, wyjątkowa atmosfera, świetni nauczyciele i niebanalnie prowadzone zajęcia to jest to, co nas wyróżnia. 

Jesteśmy Szkołą nowoczesną, bezpieczną, otwartą na potrzeby współczesnego ucznia i rodzica.

Serdecznie zapraszam do Szkoły i Przedszkola "Jagiellończyk". 

 

Weronika Biała

Dyrektor 

JEŚLI JESTEŚ KREATYWNY, CIEKAWY ŚWIATA I SZUKASZ DLA SIEBIE PRZYJAZNEJ SZKOŁY,

W KTÓREJ NAUCZYSZ SIĘ POŻYTECZNYCH RZECZY - TO JEST MIEJSCE DLA CIEBIE!

© 2019 Szkoła Jagiellończyk KRS 0000504850

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now