Opłaty w Szkole Jagiellończyk  

Opłata czesnego przy zapisie od 1 stycznia 2020 roku wynosi:

- w Niepublicznym Przedszkolu Jagiellończyk - 6120 zł za rok

 - w klasach 1-3 Prywatnej Szkoły podstawowej 6360 zł za rok

- w klasach 4-8 Prywatnej Szkoły Podstawowej 6840 zł za rok.

WPISOWE w wysokości 600zł (Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa) jest opłatą bezzwrotną na przygotowanie stanowiska pracy dziecka. Wpłaty należy dokonać w dniu podpisania Umowy o Kształcenie.

W czesne wliczone są książki, zeszyty, pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne (z wyjątkiem piórnika i jego wyposażenia).

Czesne może być rozłożone na 12 rat płatnych z góry do piątego dnia każdego miesiąca. Przy wpłatach z góry za cały rok (do 5-go września) przyznawana jest bonifikata w wysokości 5%

Dla rodzeństwa naszych uczniów przysługuje zniżka czesnego w wysokości 15%

Cafe Marchewka

Pełen pakiet wyżywienia płatny za cały miesiąc wynosi 325.50 zł (śniadanie i obiad w formie bufetu, zdrowy deser/podwieczorek (Zerówka)). 

Niepełny pakiet wyżywienia płatny za cały miesiąc 262,50 zł (obiad w formie bufetu, zdrowy deser/podwieczorek (Zerówka)). Cena wyżywienia w oparciu o indywidualną dietę może się różnić o standardowej. 

 

Cafe Marchewka oferuje dania na wynos w cenie 4,50 (zupa) oraz 12,50 za porcję (drugie danie). W dni wolne od zajęć szkolnych oferta obejmuje także przygotowanie dań na imprezy okolicznościowe - szczegóły należy ustalać indywidualnie kierując zapytanie pod adres: sekretariat@jagiellonczyk.szkola.pl

Zajęcia pozalekcyjne

Zapisując dziecko na zajęcia pozalekcyjne rodzic podpisuje umowę na pakiet od 5 do 30 przeprowadzonych zajęć. Zawarta umowa obliguje do pełnej opłaty (jednorazowo lub ratalnie), dlatego warto przed podjęciem decyzji porozmawiać z dzieckiem o jego potrzebach oraz zapisać go na pierwsze zajęcia próbne.

Pełna lista zajęć publikowana jest w pierwszych dniach września TUTAJ

© 2019 Szkoła Jagiellończyk KRS 0000504850

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now