JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W POLSCE!

PO EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY JESTEŚMY W PIERWSZEJ PIĄTCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W POLSCE!

Wyniki naszych uczniów na egzaminie ósmoklasisty nigdy nie były dla nas priorytetem. W naszej szkole liczy się przede wszystkim dobra zabawa, inwestycja w talenty i kreatywność. Jest jednak oczywiste, że uczniowie, którzy są otwarci na świat, potrafią myśleć kreatywnie i są chętni do działania zawsze odnoszą sukcesy. To właśnie pokazują wyniki egzaminów ósmoklasisty, które przeprowadzane były w Jagiellończyku po raz pierwszy od momentu założenia szkoły w 2014 roku. Nasi absolwenci, ich rodzice oraz wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły mają powody do dumy, ponieważ język polski i matematyka wypadły znacznie powyżej średniej krajowej (odpowiednio 76 i 64%), a wynik egzaminu z języka angielskiego wręcz powala - średnia 96% plasuje nas na piątym miejscu w skali całej Polski. To właśnie pokazuje, że przyjemna i ciekawa nauka zawsze przynosi rezultaty. Gratulujemy i zapraszamy do naszej szkoły!!!


144 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie