PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "JAGIELLOŃCZYK"

   Jagiellończyk to Prywatna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Kaliszu dla dzieci w wieku od sześciu do czternastu lat (klasy 1-8). Jest to miejsce, które gwarantuje europejskie standardy nauczania i edukację na najwyższym poziomie jednocześnie dbając o kształtowanie osobowości młodego człowieka. W bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, dzieci zdobywają wiedzę, rozwijają swoje zdolności a wykwalifikowana kadra nauczycieli pomaga im w pełni wykorzystać ich potencjał. Część zajęć szkolnych od klasy 7 prowadzona jest w języku angielskim, dzięki temu uczniowie bezstresowo i w naturalny sposób przyswajają sobie język obcy, podobnie jak dzieje się to z językiem ojczystym. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik nauczania, pomysłowym lekcjom i zaangażowaniu naszych nauczycieli, każdy dzień w Jagiellończyku to przygoda, podczas której nauka staje się pasją!

Podążając za dynamicznymi zmianami otoczenia i potrzebami uczniów, w klasach 7 i 8 szkoły podstawowej oferujemy nowy model Wolnej Szkoły, dzięki której uczniowie bardzo solidnie przygotowują się do zdania egzaminu ósmoklasisty i jednoczenie mają możliwość oraz czas na rozwój swoich pasji i indywidualnego potencjału. Opierając się na naszych długoletnich doświadczeniach, korzystając z doświadczenia najlepszych Wolnych Szkół i wsparcia wyjątkowej kadry nauczycieli oraz instytucji kultury i nauki, tworzymy wyjątkowy model szkoły, w której każdy uczeń jest sobą i realizuje swoje indywidualne cele. 

Weronika.jpg

    Nie będzie w tym przesady, jeśli napiszę, że nasza Szkoła to najlepsza szkoła pod słońcem! Wysoki poziom nauczania, wyjątkowa atmosfera, świetni nauczyciele i niebanalnie prowadzone zajęcia to jest to, co nas wyróżnia. 

Jesteśmy Szkołą nowoczesną, bezpieczną, otwartą na potrzeby współczesnego ucznia i rodzica.

Serdecznie zapraszam do Szkoły i Przedszkola "Jagiellończyk".

 

Weronika Biała

Dyrektor 

podpis weronikapdf.jpg