Klub Muzyczny „Na Grodzkiej"

Witaj w Klubie Muzycznym „Na Grodzkiej”, gdzie marzenia zmieniamy w dźwięki!

Klub jest nowo powstałą szkołą muzyczną w Kaliszu, przy ulicy Grodzkiej   7,  działającą jako część rodziny Szkoły Jagiellończyk - którą stanowi przedszkole, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące Jagiellończyk z oddziałami mistrzostwa sportowego i oddziałami dwujęzycznymi, Wolna Szkoła Jagiellończyk oraz Klub Sportowy Jagiellończyk i Skałka Kalisz - klub wspinaczkowy.

Szkoła Jagiellończyk skupia się na pełnym i wszechstronnym rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych, a nasz nowy Klub Muzyczny jest inwestycją w talenty muzyczne mieszkańców Kalisza  i  okolic.

W Klubie gramy na perkusji, pianinie, saksofonie oraz gitarze basowej, elektrycznej i klasycznej. Nasi uczniowie ćwiczą też swój głos na zajęciach wokalnych. 

Przyjmujemy uczniów  bez  względu na wiek i doświadczenie muzyczne ponieważ wychodzimy z założenia,  że na rozwijanie swoich marzeń i pasji nigdy nie jest za późno.  Od uczniów wymagamy  posiadania na lekcji swojego instrumentu muzycznego (za wyjątkiem perkusji oraz pianina) oraz dużej ilości ćwiczeń w domu :)

Zajęcia prowadzone są w trybie 1 godziny lekcyjnej  raz w tygodniu, choć w zależności od potrzeb ucznia intensywność zajęć może być podwojona.  Nauka może być prowadzona  indywidualnie lub w grupie dwuosobowej.

Lekcji udzielają utalentowani i dobrze wykształceni muzycy, którzy swoje pasje realizują podczas koncertów na lokalnych i ogólnopolskich scenach muzycznych. A kiedy nie grają koncertów, w chwilach wolnych od doskonalenia swojego warsztatu, dzielą się talentami z naszymi uczniami :)

Zajęcia odbywają się w Klubie Muzycznym „Na Grodzkiej”, który  mieści się w siedzibie Wolnej Szkoły Jagiellończyk przy ulicy Grodzkiej  7 w Kaliszu. 

Na naszych uczniów czeka świetnie wyposażone studio muzyczno nagraniowe oraz sale ćwiczeń.

Grafik zajęć jest elastyczny i układany indywidualnie, w oparciu potrzeby ucznia oraz możliwości naszych instruktorów.

Nasze ceny są równie fascynujące, jak muzyka którą tworzymy. Koszt zajęć miesięcznych to tylko 300 zł.

Zapraszamy!

 

JUŻ 17 LISTOPADA ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁE WYDARZENIE MUZYCZNE - KONCERT “IMAGINE” , W KTÓRYM ZAGRAJĄ I ZAŚPIEWAJĄ NASI UCZNIOWIE Z ZESPOŁU “9 WIRES” ORAZ ZAPROSZENI GOŚCIE, ZESPÓŁ BMB JAZZ !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/352462973925534/?ref=newsfeed
 

Dane Kontaktowe

Szkoła Jagiellończyk Spółka z o.o.

ul.Skalmierzycka 2a
62-800 Kalisz
Organizacja Pożytku Publicznego nr. KRS 0000504850

tel. 62 307 04 04
sekretariat@jagiellonczyk.szkola.pl