Oddziały mistrzostwa sportowego - dołącz do nas

Dołącz do nas:

Rekrutacja do klas mistrzostwa sportowego odbywa się na dwa sposoby:

  1. Jesteś już członkiem jednego z klubów sportowych, z którym współpracujemy, a klub rekomenduje Cię w naszym liceum. W tym przypadku Twój rodzic musi jedynie zadzwonić do sekretariatu i umówić się na rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z Twoim udziałem. 
  2. Chcesz zostać naszym uczniem, ale nie jesteś członkiem klubu, z którym współpracujemy. W tym przypadku Twój rodzic musi jedynie zadzwonić do sekretariatu i umówić się na rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z Twoim udziałem. Następnie kierujemy Cię na test sprawnościowy, który wstępnie określi Twoje predyspozycje sportowe w odniesieniu do dziedziny sportu, jaki chcesz uprawiać. Aby wziąć udział w teście sprawnościowym wymagamy zaświadczenia od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzający, że Twój stan zdrowia umożliwia podjęcie nauki w oddziale sportowym.

 

Telefon do sekretariatu

63 307 04 04; wewnętrzny 2.


 

Dane Kontaktowe

Szkoła Jagiellończyk Spółka z o.o.

ul.Skalmierzycka 2a
62-800 Kalisz
Organizacja Pożytku Publicznego nr. KRS 0000504850

tel. 62 307 04 04
sekretariat@jagiellonczyk.szkola.pl