Przedszkole Jagiellończyk - Oferta

   Niepubliczne Przedszkole "Jagiellończyk" prowadzi Zerówkę, która jest świetnym wstępem do edukacji w szkole podstawowej - dzięki bliskości i współpracy ze szkołą i jednocześnie przy kameralnej atmosferze obydwu placówek, dzieci poznają nauczycieli, przyzwyczają się do obecności starszych kolegów i zrozumieją zasady szkoły. 

Do Zerówki zapraszamy zarówno sześciolatki jak i pięciolatki - w małych grupach (około 12 osób), pod opieką empatycznej i młodej kadry nauczycieli, dzieci uczą się współpracy i samodzielności, czeka na nie moc zabawy i doświadczanie otaczającego świata.


 

Dlaczego wybrać Zerówkę Jagiellończyka?

Przyjazna atmosfera i bezpieczeństwo

to nasz priorytet. Zależy nam na tym, aby dzieci lubiły przedszkole, dlatego dbamy o prawidłowy dobór kadry pedagogicznej - są to osoby o ponadprzeciętnych umiejętnościach interpersonalnych, które lubią prace z dziećmi i potrafią zaangażować się w życie przedszkola. Cenimy sobie także dobry kontakt z rodzicami, dzięki któremu lepiej rozumiemy oczekiwania rodziców i potrzeby dzieci.


 

Codzienne zajęcia języka angielskiego

to odpowiedź na oczekiwania współczesnego społeczeństwa, ale i przygotowania do dobrego startu w pierwszej klasie Jagiellończyka. Język angielski włączany jest w edukację, ale także prowadzone są codzienne zajęcia w formie zabawy. 


 

Zabawa

jest ciągłym i nieodłącznym elementem edukacji. W naszej Zerówce rozumiemy tę zależność :) Do dyspozycji dzieci oddane są przestronne, dobrze wyposażone sale oraz zewnętrzne place zabaw, na których dzieci bawią się co najmniej godzinę dziennie.


 

Ciekawy program

obejmuje codzienne zajęcia ruchowe (m.in. rytmikę i jiu-jitsu), częste warsztaty i spotkania z ciekawymi osobami, wycieczki, projekty artystyczne, szachy, basen i wiele innych aktywności. 

 

W cenie czesnego dzieci otrzymają wszystkie przybory i materiały potrzebne do zrealizowania programu.


 

W czasie trwania zajęć obowiązkowych (od godziny 8.30 do 15.25) przewidziane są trzy posiłki dziennie (zdrowe i smaczne jedzenie przygotowujemy na miejscu w Cafe Marchewka). 

Zapraszamy! 

Dane Kontaktowe

Szkoła Jagiellończyk Spółka z o.o.

ul.Skalmierzycka 2a
62-800 Kalisz
Organizacja Pożytku Publicznego nr. KRS 0000504850

tel. 62 307 04 04
sekretariat@jagiellonczyk.szkola.pl